Dažniausiai užduodami klausimai


LYMPO TRENERIS – kvalifikuotas savo srities specialistas, kuris pasitelkdamas Lympo platformą siūlo suteikti arba teikia sporto paslaugas klientams.

 

LYMPO TRENERIO FUNKCIJOS – teikti profesionalias sporto paslaugas ir konsultacijas klientams, vesti sutartas treniruotes, motyvuoti ir palaikyti savo klientus sporto kelyje. Lympo trenerio atsakomybė – susikurti išsamų profilį platformoje, kuriame atsispindėtų svarbi ir naudinga informacija klientui: praktikuojama sporto šaka, kvalifikacija ir patirtis, paslaugų įkainiai, paslaugų teikimo vieta, kita naudinga vaizdinė ir tekstinė informacija.

 

REIKALAVIMAI LYMPO TRENERIUI – tam, kad asmuo galėtų prisiregistruoti Lympo platformoje ir tapti Lympo treneriu, privaloma pateikti registracijai reikalingus dokumentus – asmens dokumentą (ID) ir trenerio išsilavinimą patvirtinantį dokumentą. Registracija Lympo platformoje patvirtinama tik pateikus minėtus dokumentus.

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

 

Kaip prisiregistruoti Lympo platformoje?

 

Norint prisiregistruoti Lympo platformoje, spausk mygtuką “Registruokis” puslapio viršuje dešinėje.

Jei esi treneris – pažymėk varnele skiltį “Esu treneris”. Užpildyk kitus reikiamus laukus: vardą, pavardę, lytį, elektroninio pašto adresą, slaptažodį. Spausk “Registruokis”. Tuomet profilio skiltyje “Trenerio dokumentai” įkelk reikalingus dokumentus – asmens dokumento (ID) kopiją ir trenerio išsilavinimą patvirtinantį dokumentą. Mums patvirtinus dokumentus ir Tavo registraciją, profilyje atsiras skiltis „Mano abonementai“ – čia, jei norėsi, galėsi įsigyti trenerio abonementą. Užsiregistravus, nepamiršk užeiti į skiltį „Nustatymai“ ir papildyti savo profilį reikiama informacija apie Tave. Trenerio registracija patvirtinama tik tuomet, kai įkeliami galiojantys dokumentai ir profilis užpildomas reikalinga informacija.

Jei esi norintis sportuoti – užpildyk reikiamus laukus: vardą, pavardę, lytį, elektroninio pašto adresą, slaptažodį. Spausk “Registruokis”. Gavus nuorodą į nurodytą elektroninį paštą, ją paspausk, taip patvirtindamas savo registraciją.

 

Esu treneris. Kokius dokumentus turiu pateikti, kad galėčiau prisiregistruoti Lympo platformoje?

 

Tam, kad registracija Lympo platformoje būtų patvirtinta, privaloma įkelti registracijai reikalingus dokumentus – asmens dokumentą (ID) ir trenerio išsilavinimą patvirtinantį dokumentą. Daugiau informacijos apie sporto trenerio kvalifikacijos dokumentus: nuoroda

 

Pateikiau reikalingus trenerio dokumentus, tačiau registracija nepatvirtinama. Kodėl?

 

Naujai sukurtas Lympo trenerio profilis patvirtinamas tik tuomet, kai jame atsispindi visa reikiama informacija: praktikuojama sporto šaka, kvalifikacija ir patirtis, paslaugų įkainiai, paslaugų teikimo vieta, kita vaizdinė ir tekstinė informacija, kuri gali būti naudinga klientui.

 

Ką suteikia Lympo trenerio abonementas?

 

Lympo trenerio abonementas suteikia laisvę treniruoti viename pasirinktame Impuls sporto klube arba visuose Impuls sporto klubuose Lietuvoje. Abonemento rūšis pasirenkama pagal asmeninį poreikį.

 

Kiek laiko galioja Lympo trenerio abonementas?

 

Lympo trenerio abonementas galioja 30 dienų nuo abonemento įsigijimo dienos.

 

Kaip įsigyti Lympo trenerio abonementą?

 

Skiltyje „Trenerio abonementai“ užpildyk reikiamus laukus: vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, adresą. Pasirink sporto klubą, kuriame treniruosi. Jei neturi privalomų Lympo trenerio marškinėlių, pažymėk varnele skiltį „Neturiu privalomų Lympo trenerio marškinėlių“. Apačioje atsiras informacija su abonemento kaina. Tuomet spausk „Užsakyti“ ir būsi nukreiptas į elektroninę bankininkystę apmokėjimui. Apmokėjus abonementą, skiltyje „Užsakymų sąrašas“ atsiras informacija apie galiojantį Tavo abonementą.

 

Kaip publikuoti trenerio straipsnius Lympo tinklaraštyje (blog’e)?

 

Treneris, norėdamas publikuoti straipsnius sveikos gyvensenos temomis Lympo blog’e, gali siųsti tekstus el. pašto adresu [email protected] arba susisiekti parašius žinutę į Lympo Facebook paskyrą.