Gita Paršiūnaitė
Kaunas
Prieš 3 m.
12€
15€

Adresas:

  • V. Krėvės pr. 13, Kaunas, Lietuva

Patirtis

1-3 metai

Mano sritys

Fitnesas & co, Šokiai

Išsilavinimas

Asmeninio trenerio licenzija

Mano specializacijos

Jėgos treniruotės, Lankstumas ir judrumas, Mityba, Kardio treniruotės, Sveikatingumas, Funkcinės treniruotės, Korekcinės mankštos, Grupinės treniruotės

Kalbos:

Lietuvių, Rusų, Anglų

Mano aprašymas

2010 m. baigiau Lietuvos Edukologijos Universitetą ir įgyjau Edukologijos bakalauro laipsnį, šokių mokytojos kvalifikaciją. 
2016 m. tapau licenzijuota Zumba Fittness trenere. 
2017 m. licenzijuota STRONG by Zumba trenere. 
2018 m. išsilaikiau asmeninio trenerio licenziją. 
Šiuo metu dirbu Kauno GymPlius klubuose, vedu grupines Zumba Fitness treniruotes. Sporto klube "BALTAI" vedu STRONG by Zumba treniruotę.
Sporto klube "Fankas" vedu STRONG by Zumba, Zumba Fitness ir Press/ back & booty pump treniruotes.
Nuolat gilinu žinias įvairiuose seminaruose bei mokymuose. 

STRONG by Zumba - tai aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė (HIIT), kombinuota su specialiai šiai programai sukurta muzika. Treniruotės metu jėgos pratimai (pritūpimai, įtūpstai, atsispaudimai ir t. t.) derinami su kardio judesiais, todėl intensyviai dirba visas kūnas. Muzika yra sinchronizuota su judesiais, todėl jų atlikimas dar labiau sustiprinamas. Visi pratimai turi kelias galimas kombinacijas, pagal kiekvieno individualų pasiruošimo lygį.

ZUMBA Fitness - tai intervalinės treniruotės, kurių metu atliekami greito ir lėto ritmo šokių judesiai, suderinti su baziniais fitneso pratimais.Treniruotės metu skamba įvairios Lotynų Amerikos populiariausios dainos bei ritmai. Tai tarsi Lotynų Amerikos šokių fiesta, kur gera nuotaika garantuota. Todėl nejuntama didelio nuovargio, nepastebimai prabėga treniruotės laikas, o svarbiausia, jog efektyviai deginamos kalorijos. 

PRESS/ BACK & BOOTY PUMP - vidutinio intensyvumo jėgos - ištvermės treniruotė, skirta nugaros, pilvo preso bei sėdmenų stiprinimui. Šios treniruotės metu dirba ne tik pilvo, rankų, krūtinės, nugaros ir pečių juostos raumenys, bet tuo pačiu lavinamas ir viso kūno raumenynas. Papildomai stangrinami bei dailinami sėdmenys.

Nuotraukų galerija:

Šis treneris neturi pridėjęs savo kvalifikacijos dokumentų