Laura Braziulytė
Vilnius
Prieš 10 mėn.
25€
15€

Adresas:

  • P. Lukšio g. 34, Vilnius, Lietuva

Patirtis

1-3 metai

Mano sritys

Fitnesas & co

Išsilavinimas

Lietuvos sporto universitetas, Treniravimo sistemos

Mano specializacijos

Svorio metimas, Jėgos treniruotės, Raumenų ryškinimas, Branduolys ir balansas, Raumenų auginimas, Lankstumas ir judrumas, Mityba, Kardio treniruotės, Sveikatingumas, Funkcinės treniruotės

Kalbos:

Lietuvių, Rusų, Anglų

Mano aprašymas

Man sportas – tai veikla, kurioje atsiduri akistatoje pats su savimi, atsiriboji nuo visko ir jauti tik savo kūną, kvėpavimą, pulsą. Sporte mane labiausiai „veža“ apimantis azartas ir noras kiekvieną kartą būti dar stipresniu, greitesniu ir ištvermingesniu nei buvai vakar. 

Norint užtikrinti gerą gyvenimo kokybę, puikią savijautą bei išvaizdą, manau, jog būtina taikyti kuo įvairesnes treniruočių metodikas, kurios visapusiškai lavintų mūsų kūną. Dėl to savo taikomų treniruočių metu derinu įvairius jėgos, ištvermės, galingumo bei lankstumo lavinimo pratimus. Tam naudoju crossfit‘o, klasikinio fitneso, treniruotės ratu, kalanetikos, pilates, TRX funkcinių diržų treniruočių metodus. Treniruočių metu taip pat yra naudojamas įvairus inventorius: treniruokliai, laisvi svoriai, kimšti bei gimnastikos kamuoliai, giros, funkciniai diržai, pasipriešinimo gumos bei Jūsų kūno svoris.

Trūksta pasitikėjimo savimi, žinių, motyvacijos? Drąsiai kreipkitės ir aš Jums padėsiu. Treniruotės metu išskirtinis dėmesys tik Jums, asmeninės konsultacijos, motyvacija- visa tai padės savo tikslo pasiekti daug greičiau.
Išsilavinimas: Lietuvos sporto universitetas, Treniravimo sistemos.

Sekite mane

instagram

Nuotraukų galerija:

Šis treneris neturi pridėjęs savo kvalifikacijos dokumentų