Olga Šturalo
Vilnius
Prieš 5 mėn.
20€
15€

Adresas:

  • Kareivių g. 14, Vilnius 09117, Lietuva

Sporto klubai:

  • Impuls, Kareivių g. 14, Vilnius

Atvykstu į vietą

Ne

Patirtis

1-3 metai

Mano sritys

Fitnesas & co, Dviračių sportas

Išsilavinimas

EREPS Sveikatingumo Instruktorė

Mano specializacijos

Svorio metimas, Jėgos treniruotės, Branduolys ir balansas, Kardio treniruotės, Sveikatingumas, Technikos mokymas, Funkcinės treniruotės, TRX treniravimas, Aerobinės treniruotės, Grupinės treniruotės

Kalbos:

Lietuvių, Rusų, Anglų

Mano aprašymas

Aš esu asmeninė trenerė, sveikatingumo instruktorė. Dirbu Kareivių Impuls klube. Vedu asmenines treniruotes (individualiai ir mažose grupėse), atlieku kūno sudėties analizės testus, sudarinėju individualias treniruočių programas, konsultuoju mitybos ir papildų vartojimo klausimais. 
Aš esu įgyjusi Ekonomikos bakalauro ir Tarptautinio Marketingo magistro laipsnius. Esu 3 EKS (Europos Kvalifikacijų Sąranga) lygio Sveikatingumo Instruktorė, esu įtraukta į EREPS registrą (Europos sveikatingumo profesionalų registras). Turiu Kūno Kultūros ir Sporto Departamento leidimą sporto veiklai vykdyti (KKSD leidimas). Nuolat tobulinu savo žinias ir kvalifikaciją specializuotuose seminaruose. 
Trenerio darbo patirtis nuo 2017 metų. 
Su manimi galite susisiekti telefonu +37068536211 ir el. paštu [email protected] Suraskite mane Facebook'e - Ramove Fitness - Asmeninė trenerė Olga Šturalo https://www.facebook.com/ramovefitness/ Sportuokim kartu!

Sekite mane

facebook instagram

Nuotraukų galerija:

Šis treneris neturi pridėjęs savo kvalifikacijos dokumentų