Vasilisa Tarasova
Ukmergė
Prieš 1 m.
25€
35€

Adresas:

  • Vilnius

Atvykstu į vietą

Taip

Patirtis

5-10 metų

Mano sritys

Kalanetika, Zumba, Šokiai

Išsilavinimas

Aukštasis

Mano specializacijos

Svorio metimas, Lankstumas ir judrumas, Kardio treniruotės, Sveikatingumas, Streso mažinimas, Šokiai, Aerobinės treniruotės, Grupinės treniruotės

Kalbos:

Lietuvių, Rusų, Anglų

Mano aprašymas

Studijos "Dancefit" įkūrėja, daugumai žinoma kaip Zumba fitness trenerė, renginių, mokymų, vaikų vasaros stovyklų "7 Šokių dienos" ir suaugusiųjų stovyklos "Dance Blast" organizatorė. 2019 m. tapo pirma Zumba Jammer Baltijos šalyse, veda praktinius Zumba instuktorių seminarus - Zin Jam Sesijas. 
2010 m. trenerės karjerą pradėjo Italijoje. Nuo 2011 m. aukšto lygio Europos renginių, mokymų, seminarų dalyvė. Nuo 2012 m. kviečiama reprezentuoti šokių fitneso programas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje ir Rumunijoje, Suomojoje. 
"Dancefit - tarsi antri namai visiems norintiems šokti, sportuoti, sustiprinti sveikatą bei smagiai praleisti laiką. Nesvarbu ar tu esi pradedantysis, pažengęs ar niekad nešokęs – čia laukiami visi! Ateik ir išbandyk Lotynų Amerikos ritmais įkvėptas treniruotes, kurios garantuoja gerą nuotaiką ir puikią savijautą! " Mėgstantiems ramesnio pobūdžio treniruotes - siūlome Kalanetikos mankštą.  :) 
www.dancefit.lt 


Sekite mane

facebook instagram

Nuotraukų galerija:

Šis treneris neturi pridėjęs savo kvalifikacijos dokumentų